LOC-brochure over goed bestuur

  • Algemeen | ALG
15 maart 2011

LOC heeft een nieuwe brochure ontwikkeld: Cliëntenraad en governance. Omdat goed bestuur (governance) belangrijk is voor cliënten, is goed bestuur ook een belangrijk onderwerp voor (centrale) cliëntenraden.

In de brochure staat een beschrijving van de Zorgbrede Governancecode. En een uitleg over wat de cliëntenraad daarmee kan. Daarnaast komen de Raad van toezicht en het enquêterecht aan de orde. De brochure Cliëntenraad en governance is te bestellen bij LOC, onder andere via onze website: klik hier

Voor leden van LOC is het eerste exemplaar gratis. Meer exemplaren kosten 9 euro per stuk. Niet leden betalen 18,00 euro. Bestellen kan ook via loc@loc.nl of via telefoonnummer (030) 284 32 00. Vermeld daarbij bestelnummer: 2011-01.  

  • Twitter icoon
  • Facebook icoon
  • Hyves icoon
  • LinkedIn icoon

Reageer op dit bericht

Om spam te voorkomen vragen wij u bij de volgende vraag een cijfer in te voeren.
Let er hierbij op dat u het woord vertaalt naar een cijfer.
Type hieronder het getal ELF in cijfers.